Українські Новини
Українські веслувальники зупинилися за крок від медалі на Олімпійських іграх

Олімпійські Ігри, Олімпійські ігри-2024, Байдарки
  • Скопійовано

Збірна України вперше за 28 років виступила у байдарці-четвірці на Олімпійських іграх. Українці зайняли четверте місце. Про це повідомляє "Суспільне Спорт".

Екіпаж Олега Кухарика, Дмитра Даниленка, Івана Семикіна та Ігоря Трунова у перший день змагань виступив у двох заїздах і за результатами чвертьфіналу пройшов до півфіналу.

Суперниками українського екіпажу у фіналі були четвірки з Німеччини та Угорщини — чинні чемпіони та віцечемпіони світу. Самі ж українці змагалися за медалі у статусі бронзових призерів чемпіонату світу.

Україна зупинилася за крок від медалі — четверте місце. Олімпійськими чемпіонами стали представники Німеччини.

Нагадаємо, український боксер Олександр Хижняк переміг казахстанця Нурбека Оралбая і здобув третю золоту медаль.

За "золото" Хижняк має отримати призові у розмірі $125 тисяч доларів. Окрім цього, на Хижняка чекає солідна нагорода від іншого українського чемпіона - Олександра Усика. Останній перед початком Олімпіади-2024 пообіцяв виплатити золотому призеру з боксу Олімпійських Ігор-2024, який представляє Україну, $80 тисяч доларів з власних коштів.

Підписуйтесь на наш telegram-канал "Українські Новини"