Спорт 2024-09-15T04:11:06+03:00
Українські Новини
Лузан і Рибачок вибороли "срібло" Олімпіади-2024

Олімпійські Ігри, Срібна медаль, Олімпіада-2024, Олімпіада в Парижі, Анастасія Рибачок, Людмила Лузан
Людмила Лузан та Анастасія Рибачок. Фото: Telegram/НОК України та олімпійська команда
  • Скопійовано

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок - срібні призерки Олімпійських ігор-2024. Про це йдеться в повідомленні на сторінці Національного олімпійського комітету України та олімпійської команди Украіни.

Нагороду веслувальниці Людмила Лузан та Анастасія Рибачок вибороли у спринті на каное-двійці на дистанції 500 метрів.

У фінальному заїзді Лузан і Рибачок показали другий результат (1:54.30). Золото ж дісталося китаянкам Сюй Шисяо і Сунь Менья.

Варто зазначити, що це 11-та медаль України на Олімпійських Іграх у Парижі.

Як повідомляли Українські Новини, сьогодні, 9 серпня, у 14-й день Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагаються у 7 видах спорту.

Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов виграв срібло у ваговій категорії до 67 кг. У фінальній сутичці він поступився іранцю Саїду Есмаелі з рахунком 5:6.

Український спортсмен Жан Беленюк здобув "бронзу" Олімпіади-2024 з греко-римської боротьби у вазі до 87 кілограмів. У поєдинку за третє місце українець здолав представника Польщі Аркадіуша Кулинича — 3:1.

На Олімпійських іграх у Парижі український боксер Олександр Хижняк переміг казахстанця Нурбека Оралбая і здобув третю золоту медаль.

За перемогу на Олімпійських іграх Олександр Хижняк отримає майже 8,5 млн грн призових.