Спорт 2024-09-15T04:11:02+03:00
Українські Новини
Українська борчиня Ірина Коляденко гарантувала собі медаль Олімпіади. Коли дивитися фінал

Олімпіада-2024, Олімпіада в Парижі
Ірина Коляденко. Скріншот відео
  • Скопійовано

Українка Ірина Коляденко на змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії до 62 кг на Олімпіаді пробилася у фінал та змагатиметься за п'єдестал.

Про це повідомляє "Суспільне Спорт".

У півфіналі Коляденко перемогла представницю Киргизстану Айсулуу Тінібекову — 9:2. Цій спортсменці вона програвала на Олімпійських іграх у Токіо, а тепер не пустила до фіналу.

Тепер українська спортсменка зустрінеться з японкою Сакурою Мотокі — віцечемпіонкою світу, яка посідає друге місце світового рейтингу.

Фінал відбудеться в суботу, 10 серпня.

Як повідомляли Українські Новини, українка Таїсія Онофрійчук закінчила змагання з художньої гімнастики у фіналі Олімпійських ігор-2024 з десятим результатом.

Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов виграв срібло у ваговій категорії до 67 кг. У фінальній сутичці він поступився іранцю Саїду Есмаелі з рахунком 5:6.

Український спортсмен Жан Беленюк здобув "бронзу" Олімпіади-2024 з греко-римської боротьби у вазі до 87 кілограмів. У поєдинку за третє місце українець здолав представника Польщі Аркадіуша Кулинича — 3:1.