Франция, Евро-2012, Англия, Футбол, Матч
Гра відбулася в Донецьку на стадіоні
Гра відбулася в Донецьку на стадіоні "Донбас Арена".
  • Скопійовано

Обидва м'ячі були забиті в першому таймі.

Збірні Франції й Англії зіграли внічию 1:1 у першому матчі першого туру групового раунду Євро-2012. Гра відбулася в Донецьку на стадіоні "Донбас Арена". Про це повідомляє "ЛігаБізнесІнформ ".

З перших хвилин впевненіше виглядали французи, а от англійці помітно нервували, особливо в обороні. Франція будувала атаки через фланги і англійських захисників справлялися з постійними навісами на превелику силу. На стартовий натиск команда Роя Ходжсона відповіла найнебезпечнішим моментом Мілнера. Півзахисник одержав чудовий пас із глибини, уже в штрафному обіграв голкіпера, але не потрапив у порожні ворота. Французи не змусили себе чекати з відповіддю - уже через дві хвилини Харт ледве впорався з далеким ударом Кабайє.

Потім команди взяли невелику паузу, яка зіграла на руку англійцям. На 30-й хвилині захисник, який підключився до атаки, Джолеон Лескотт із лінії воротарського майданчика головою вколотив м'яч у сітку після навісу Стівена Джеррарда. Однак французам знадобилося всього дев'ять хвилин, щоб відігратися. Позиційна атака "триколірних" завершилася гарним ударом Саміра Насрі з 18-ти метрів - м'яч влетів точно в нижню "шістку".

Зазначимо, що трьома хвилинами раніше міг відзначитися Алу Діарра, але двічі не потрапив у ворота Харта з декількох метрів. Під завісу тайму Бензема мав шанс вивести французів уперед, але його удар з гострого кута парирував Харт.

Другий тайм почався з атак французів. Помилка Мілнера ледь не призвела до гола, але Насрі не встиг на перехоплення. Потім Евра ввірвався у штрафний і прострелив на Бензмема, але Джеррард в останній момент зняв м'яч із ноги форварда. Англійці притислися до своїх воріт і грали фактично на відбій, моменти виникали тільки після "стандартів". Ходжсона такий хід подій явно не влаштовував, і він провів подвійну заміну, випустивши на поле Дефо і Паркера.

Але хід гри не особливо змінився. Французи щосили намагалися вирвати перемогу й продовжували обстрілювати ворота Харта з різних дистанцій. Але англійці все-таки вистояли і зберегли не дуже заслужену, відверто кажучи, нічию.

Нагадаємо, сьогодні, 11 червня, у Києві на головному стадіоні країни пройде футбольний матч між збірними України і Щвеції.

Розклад всіх матчів ви можете подивитися тут.