Українські Новини
"Шахтар" переміг "Динамо" в самому яскравому матчі сезону. Відео голів

Футбол, ФК Динамо, ФК Шахтер
  • Скопійовано

"Динамо" і "Шахтар" сьогодні, 12 грудня, на НСК "Олімпійський" закрили футбольний сезон-2016 в Україні. Донецький "Шахтар" переміг київське "Динамо" у матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги. Матч, що пройшов на НСК "Олімпійський", закінчився з рахунком 4:3.

Команди обмінялися голами вже в перші три хвилини зустрічі, причому в обох випадках відрізнялися футболісти "Динамо".

На 30-й хвилині матчу Сергій Рибалка реалізував штрафний удар і знову вивів "Динамо" вперед - 2:1.

На початку другого тайму "Шахтарю" вдалося вийти вперед у суперництві. В обох випадках атака "Шахтаря" розвивалася на правому флангу - на 50-й хвилині Даріо Срна асистував Фреду, а на 57-й Марлос - Факундо Феррейрі.

Так рахунок став 2:3.

Під кінець матчу команди знову забили по голу. Євген Хачеріді забив за гру два голи у свої ворота. В кінці матчу Артем Бесєдін відіграв м'яч після подачі кутового удару - 3:4.

З 60-ї хвилини "Динамо" грало в меншості. Мораєс отримав пряму червону картку за удар рукою по обличчю Даріо Срні.

Динамо (Київ) - Шахтар (Донецьк) - 3:4 (2:1) Голи: Мораєс (1), Рибалка (30), Бесєдін (90 1) - Хачеріді (3, 89 - обидва в свої ворота), Фред (50), Феррейра (57).

Як повідомляли Українські Новини, Україна виграла у Фінляндії з рахунком 1:0.

Раніше збірна України обіграла збірну Сербії.

Підписуйтесь на наш telegram-канал "Українські Новини"