Відео дня: Найбільш яскраві моменти переможного для Франції фіналу ЧС-2018

Футбол, Финал, ЧМ-2018
Матч проходив в Москві на стадіоні
Матч проходив в Москві на стадіоні "Лужники". Скріншот відео
  • Скопійовано

У неділю, 15 липня, у фінальному поєдинку чемпіонату світу з футболу-2018 відбулася зустріч збірних Франції та Хорватії. З рахунком 4:2 Франція стала Чемпіоном світу з футболу - 2018.

Матч проходив в Москві на стадіоні "Лужники".

На 18 хвилині Франція виходить вперед, завдяки автоголу. Манджукіч забив м'яч у власні ворота — 1:0.

Через 10 хвилин Хорватія зрівнює рахунок. Перішич пробив у дальній кут. 1:1

На 36 хвилині арбітр призначає пенальті у ворота Хорватії. Грізманн забиває гол. Франція виривається вперед. 2:1.

На 59 хвилині Франція знову забиває. Погба відправив м'яч у сітку — 3:1

Через 6 хвилин Франція робить різницю для суперника недосяжною. Мбаппе забиває — 4:1

Через 4 хвилини Хорватія відіграє один м'яч. Рахунок стає 4:2

Рахунок до кінця зустрічі не змінився. Матч завершився впевненою перемогою збірної Франції, яка стала переможцем чемпіонату світу-2018.

Як повідомляли Українські Новини, Хорватія обіграла Англію в матчі 1/2 фіналу ЧС-2018: відео голів.

Раніше Франція з невеликим відривом перемогла Аргентину.

Сьогодні проходить фінал Чемпіонату світу з футболу.