Українці Костевич і Омельчук завоювали олімпійську "бронзу" у стрільбі з пневматичного пістолета

стрільба з пневмату, Олімпіада-2020, Бронза, Олімпіада
Стрілецькі види спорту. Фото: НОК України
  • Скопійовано

Українська пара Олена Костевич і Олег Омельчук стали бронзовими призерами Олімпіади-2020 в Токіо в стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів в міксті.

У бронзовому фіналі українці перемогли пару з Сербії Аруну Заруновіч і Даміра Мікеч з рахунком 16:12. Золото в активі китайського дуету, срібло - у ОКР (Росія).

"Ми довго і наполегливо йшли до цієї нагороди. І сьогодні все ж був нелегкий день - удача зраджувала невдачу і навпаки. Олег - великий молодець і ця нагорода для нас дуже цінна. Як золото. Говорили, що прапороносець не може отримати медаль. Я ніколи не вірила в це. Мала велику честь нести прапор своєї держави і щаслива, що нам вдалося завоювати цю нагороду для країни", - прокоментувала успіх Костевич.

Це шоста поспіль Олімпіада, на якій Україна виграє медалі в стрілецьких видах спорту, а також перша медаль в історії незалежної України, яку виграв український прапороносець.

Як повідомляли Українські Новини, раніше українець Ігор Рейзлин завоював бронзову медаль в змаганнях з фехтування на Олімпіаді в Токіо (Японія).

Також Олімпійські ігри проходять в Токіо з 23 липня по 8 серпня.

Раніше повідомлялося про те, що Олімпіада відбудеться з урахуванням пандемії коронавірусу і з дотриманням протиепідемічних правил.

Підписуйтесь на наш telegram-канал "Українські Новини"