Українки завоювали срібло на Чемпіонаті світу з біатлону

Украина, Россия, Спорт, Биатлон
На фініші українки програли 24,5 секунди збірній Німеччини.
  • Скопійовано

Українки програли 24,5 секунди збірній Німеччини, яка перемогла в цьому виді змагань. Третє місце зайняла команда Франції.

Українська жіноча збірна з біатлону завоювала срібні медалі в естафеті на Чемпіонаті світу, який відбувся в Ханти-Мансійську.

Повідомляється, що на фініші українки програли 24,5 секунди збірній Німеччини, яка перемогла в цьому виді змагань. Третє місце зайняла команда Франції, яка програла німкеням 47,2 секунди.

Як повідомлялося раніше, 11 березня чоловіча збірна України завоювала "бронзу" в естафеті на цьому чемпіонаті. Жіноча естафета завершила програму Чемпіонату світу з біатлону в Ханти-Мансійську. У командному заліку змагань перемогла Німеччина, спортсмени цієї країни завоювали 4 золотих й 3 срібні медалі. Україна стала сьомою з 1 срібною й 2 бронзовими медалями.

Підписуйтесь на наш telegram-канал "Українські Новини"