Київ-Баскет в овертаймі програв Реджо-Емілії в матчі Кубка Європи ФІБА

Баскетбол, Київ-Баскет, Кубок Європи ФІБА
"Київ-Баскет" проти "Реджо-Емілії". Фото: kyiv-basket.com
  • Скопійовано

"Київ-Баскет" на власному паркеті приймав "Реджо-Емілію" в матчі другого туру другого етапу Кубка Європи ФІБА.

З початку матчу італійський клуб захопив ініціативу та виграв першу чверть з рахунком 13:11. В другій десятихвилинці гості ще більше збільшили свою перевагу і перед великою перервою мали перевагу +7.

Після великої перерви підопічні Айнарса Багатскіса зібрались та виграли третю чверть 21:14. В останній чверті кияни мали можливість вирвати перемогу, але Майкл Кеффі схибив при виконанні дальнього кидка з сиреною. Як підсумок 70:70 і овертайм.

В додатковій десятихвилинці італійці повели в рахунку й іноді їхня перевага сягала 5 очок. Проте український клуб зробив ривок і за хвилину до кінця Ейвері Вудсон закинувши 3-очковий вивів киян вперед 79:78. Але нажаль італійський клуб в останній атаці набрав 2 очки та вирвав перемогу 80:79. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст киян Ейвері Вудсон, який набрав 23 очки.

Кубок Європи ФІБА. 2-й етап, 2-й тур

Київ, СК "Венето-Спорт"

"Київ-Баскет" (Україна) - "Реджана" (Італія) 79:80 ОТ (11:13, 15:20, 21:14, 23:23, 9:10)

Підписуйтесь на наш telegram-канал "Українські Новини"