Суспільство 2024-09-15T07:56:04+03:00
Українські Новини
Збірна України з футзалу вийшла у півфінал на Євро-2022. Її суперником стане Грузія чи Росія

Спорт, Футзал, спортивні змагання, Змагання
Збірна України з футзалу здобула перемогу. Фото: UEFA Futsal
  • Скопійовано

Збірна України з футзалу здобула перемогу у напруженому матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи-2022, перемігши команду збірної Казахстану з рахунком 5:3. Тепер жовто-сині зіграють у півфіналі із переможцем пари Грузія — Росія.

Трансляцію зустрічі можна було дивитися онлайн.

У першому таймі українці повели у рахунку, забивши з пенальті. У другому таймі їм вдалося забити ще два голи та повести у рахунку 3:0, але потім пропустити теж два – 3:2.

Тим не менш, далі жовто-синім вдалося відігратися та закінчити гру з рахунком 5:3.

Збірна Казахстану минулого року була півфіналісткою торішнього Чемпіонату Європи. У команді грає багато натуралізованих вихідців із Бразилії.

Голи: Дуглас (34), Оразов (38, 40) - Шотурма (15, з пенальті), Корсун (25), Зварич (30), Разуванов (39), Лебідь (39).

Склад збірної України: Ципун – Чернявський, Корсун, Шотурма (к), Зварич; Савенко, Радевич, Разуванов, Лебідь, Сірий, Абакшин, Журба, Педяш.

Тренер: Александр Косенко.

Півфінал, у якому українці зіграють із переможцем пари "Грузія - Росія", пройде 4 лютого.

Як повідомляли Українські Новини, 2 лютого у Пекіні розпочинаються зимові Олімпійські ігри.

Згідно з новими правилами Міжнародного олімпійського комітету спортсменам та іншим учасникам Олімпійських ігор у Пекіні заборонили розповсюджувати фотографії з місць, де відбуваються змагання, зокрема, з церемоній відкриття та закриття.

Підписуйтесь на наш telegram-канал "Українські Новини"