Україна виграла одразу дев'ять медалей за четвертий день Паралімпіади-2022

Паралімпійскі ігри, українські спортсмени, Медалі, Паралімпіада-2022
Паралімпіада. Фото: dw.com
  • Скопійовано

Українські спортсмени вибороли ще дев'ять медалей на четвертий день Паралімпійських ігор у Пекіні. Про це повідомляє Суспільне в Telegram.

"Дев'ять нагород приніс Україні четвертий день зимових Паралімпійських ігор у Пекіні. Усі вони були отримані в різних класах біатлонних перегонів на 10 км. Тільки синьо-жовті кольори майоріли над п'єдесталом поваги одразу у двох видах програми", йдеться в повідомленні пресслужби Національного олімпійського комітету.

У жінок серед учасниць із ураженням опорно-рухового апарату (клас стоячі): золото здобула Ірина Буй, срібло – Олександра Кононова, бронзу – Людмила Ляшенко.

У чоловіків, котрі змагалися в категорії з порушенням зору, вся перша п'ятірка залишилася за представниками України. Золото – Віталій Лук'яненко (клас B3, гайд Бабар), срібло – Анатолій Ковалевський (клас B2, гайд Мукшин) і бронза – Дмитро Суярко (клас B2, гайд Никонович).

Віцечемпіонами Паралімпіади, здобувши свою другу та третю медалі Пекіна-2022 відповідно, стали Григорій Волчинський (клас LW8) та Оксана Шишкова (клас B2, гайд Марченко). Бронзу завоював Тарас Радь (клас LW12)

Таким чином, на цей час у загальному медальному заліку Україна посідає друге місце із 17 медалями (6 золотих, 7 срібних і 4 бронзових).

Як повідомляли Українські Новини, у перший день Паралімпійських ігор-2022 в Пекіні українські спортсмени вибороли сім медалей.

Підписуйтесь на наш telegram-канал "Українські Новини"