Шотландія – Україна. Де і коли дивитись матч плей-офф відбору на ЧС-2022

Україна, Шотландія, Чемпіонат світу, ЧС-2022, Шотландія - Україна
Збірна України з футболу. Фото: пресслужба УАФ
  • Скопійовано

Сьогодні, 1 червня, у Глазго на стадіоні "Хемпден Парк" збірна України зійдеться з командою Шотландії в півфіналі плей-офф відбору на ЧС-2022. Початок зустрічі о 21:45 (за київським часом). Про це йдеться у повідомленні пресслужби Української асоціації футболу (УАФ).

Матч наживо транслюватимуть канал "Україна" в ефірі телеканалу "Індиго TV" (тимчасовий транслятор контенту каналу "Україна") та телеканал "Футбол 1". Текстову трансляцію зустрічі вестиме сайт УАФ.

Зазначається, що у сьогоднішньому поєдинку обов’язково має визначитися переможець. Якщо основний час зустрічі закінчиться внічию, буде призначено два додаткові тайми по 15 хвилин кожний. Якщо й після цього рахунок буде залишатися нічийним, команди змагатимуться в серії післяматчевих пенальті.

Переможець 5 червня в Кардіффі на стадіоні "Мілленіум" у фінальному матчі плей-офф відбору ЧС-2022 зійдеться в битві за путівку в Катар із командою Уельсу.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ (@uafukraine)

Як повідомляли Українські Новини, Росію відсторонили від міжнародних футбольних змагань ще в лютому.