У відборі до Євро-2024 футбольна збірна України перемогла Північну Македонію

Спорт, Футбол, Евро-2024, УАФ, Північна Македонія-Україна
Футбольний матч Північна Македонія – Україна. Фото: УАФ.
  • Скопійовано

Збірна України з футболу здобула перші очки у відбірковому турнірі до чемпіонату Європи-2024. У своєму другому матчі "синьо-жовті" на виїзді здолали Північну Македонію з рахунком 3:2.

Українці катастрофічно провели перший тайм. Без ударів по воротах суперника, без моментів. Натомість господарі фактично увесь тайм провели в атаках і двічі зуміли засмутити Трубіна. Особливо красивим вийшов гол Ельмаса.

Та й стартовий відрізок другого тайму нічого доброго не віщував. Лише з 60-ї хвилини "синьо-жовті" почали грати. І до середини другого тайму на табло "горіли" вже дві двійки.  Переможну масну крапку поставив Віктор Циганков. Відмітимо і блискучий асистентський дубль Михайла Мудрика.

Звісно, зважаючи на стартову невдачу у грі з Англією, будь який інший результат вчорашнього поєдинку загострював би для нашої команди ситуацію у відбірній групі С.

Втім, деякі важливі відповіді ми отримаємо вже 19 червня, коли синьо-жовті проведуть заключний матч відбірного циклу у червні-2023. У словацькому місті Трнава на стадіоні імені Антона Малатинського збірна України формально прийме Мальту. Початок зустрічі — о 19.00 за київським часом.

Нагадаємо, що путівки до фінальної стадії Євро-2024 гарантовано отримають команди, які посядуть в нашій групі перші два місця.