Сьогодні, 11 серпня, в останній день Олімпійських ігор у Парижі буде змагатися 1 представник національної збірної України. Про це повідомила пресслужба НОК України.

Вільна боротьба

• 12:00 — чоловіки, в.к. до 97кг, втішна сутичка: Муразі Мчедлідзе

Церемонія закриття ХХХІІІ Олімпійських Ігор у Парижі розпочнеться о 22:00.

Подивитися пряму трансляцію традиційно можна на сайті та телеканалі "Суспільне Спорт", а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Нагадаємо, веслувальниці Людмила Лузан та Анастасія Рибачок стали срібними призерками Олімпійських ігор-2024.

Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов виграв срібло у ваговій категорії до 67 кг. У фінальній сутичці він поступився іранцю Саїду Есмаелі з рахунком 5:6.

Український спортсмен Жан Беленюк здобув "бронзу" Олімпіади-2024 з греко-римської боротьби у вазі до 87 кілограмів.

Український боксер Олександр Хижняк переміг казахстанця Нурбека Оралбая і здобув третю золоту медаль. За перемогу на Олімпійських іграх Хижняк отримає майже 8,5 млн грн призових.