Збірна України з футзалу зіграє проти збірної Росії у півфіналі Євро-2022

Футбол, Збірна України, футбольний матч, Збірна Росії, Євро-2022
Збірна України з футзалу. Фото: facebook/UKRAINEFUTSAL
  • Скопійовано

Збірна України з футзалу зустрінеться у поєдинку зі збірною Росії у півфіналі Євро-2022. Матч відбудеться 4 лютого.

Про це повідомляє Асоціація футзалу України.

"Визначився суперник збірної України у матчі 1/2 фіналу Євро-2022. Ним стала збірна Росії, яка обіграла Грузію з рахунком 3:1. Матч відбудеться 4 лютого", - сказано у заяві Асоціації.

Сьогодні в Амстердамі пройшов чвертьфінал чемпіонату Європи-2022 з футзалу, в якому визначився суперник збірної України з півфіналу.

У цьому поєдинку зустрічалися збірні Росії та Грузії. Російська команда обіграла грузинську з рахунком 3:1.

При цьому у чвертьфіналі українці обіграли Казахстан із рахунком 5:3, тому наступним суперником стане збірна РФ.

Як повідомляли Українські Новини, 31 січня збірна України з футзалу здобула перемогу у матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи-2022, обігравши команду збірної Казахстану з рахунком 5:3.

2 лютого в Пекіні розпочинаються зимові Олімпійські ігри.

Згідно з новими правилами Міжнародного олімпійського комітету спортсменам та іншим учасникам Олімпійських ігор у Пекіні заборонили розповсюджувати фотографії з місць, де відбуваються змагання, зокрема з церемоній відкриття та закриття.